koszyk

O nas

DLACZEGO STWORZYLIŚMY MARKĘ FRANK FRUITIES?

Frank Fruities to pasjonaci zdrowego odżywiania i trybu życia. Stworzyliśmy markę funkcyjnych żelków na bazie naturalnych owoców, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że witaminy i suplementy diety w dotychczasowej formie nie zaspakajają naszych potrzeb. Jako młoda rodzina nigdy nie mogliśmy skończyć opakowań witamin i suplementów diety. Regularnie wyrzucaliśmy w połowie puste plastikowe opakowania z suplementami, ponieważ były przeterminowane.

1 NA 2 OSOBY MA TRUDNOŚCI Z DOKOŃCZENIEM OPAKOWAŃ Z WITAMINAMI

Teraz wiemy, że faktem jest, że 46% ludzi ma trudności z ukończeniem opakowań z witaminami / suplementami (badania USA, kwiecień 2022, 1Q).

Nasze rozwiązania opracowaliśmy z myślą o Waszych potrzebach i preferencjach. Produkty zostały stworzone, by pomagać w kompleksowej suplementacji organizmu. Nasz świat, nasze produkty i rytuały są zgodne z najnowszymi trendami zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

CZY KORZYSTASZ Z SUPLEMENTÓW Z PRZYJEMNOŚCIĄ?

Zdaliśmy również sobie sprawę, że przyjmowanie witamin lub suplementów diety nie jest przyjemnym momentem dnia. To nie jest to, co ludzie chcą i lubią robić, ponieważ często są gorzkie, mają plastikowy lub metalowy posmak. Trzeba je popijać wodą, ciężko połknąć. Nie wiadomo o jakiej porze dnia przyjmować. Rano czy lepiej wieczorem? Nawet oferowane żelki witaminowe nierzadko smakują „gumowato” i są wykonane głównie z aromatów owocowych, żelatyny z dodatkiem cukru, wody i syropu glukozowego.

Z badań behawioralnych wiemy, że siłą dobrych nawyków jest doświadczanie przyjemności w momencie wykonywania czynności. Kiedy robimy to, co nam sprawia przyjemność częściej i chętniej wracamy do tego.

CO BY BYŁO, GDYBYŚMY MOGLI PODNIEŚĆ SMAK WITAMIN Z BLEE DO MNIAM MNIAM?

Postanowiliśmy podjąć wyzwanie, aby stworzyć fenomenalnie smaczne i innowacyjne suplementy diety.

  • Wytwarzane są z prawdziwych owoców

  • Pozbyliśmy się konserwantów, barwników i cukru

  • naturalnie słodkie bez słodzików i aromatów

  • Zachowaliśmy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa

  • Dużą wagę przyłożyliśmy do wyglądu opakowania (bez plastiku). Tak, aby prezentowało się naprawdę ładnie

  • Wegańskie

Dzięki wyjątkowym staraniom oraz kreatywnym rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań i odrobinie szczęścia jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować Wam nasze innowacyjne produkty. Mamy wpływ na utrzymanie lepszego zdrowia i samopoczucia dzięki inteligentnemu połączeniu natury, nauki i kreatywności.

Marka Frank Fruities pochodzi ze Szwajcarii z siedzibą w Genewie.

Prosimy o kontakt sklep@frank-fruities.pl, jeśli masz pytania, sugestie lub chciałbyś zostawić recenzję. A może chcesz mieć wyjątkowe Frank Fruities w swojej ofercie drogerii, apteki lub sklepu?

tabletki opakowania na leki