• -89,99 zł
  • Pakiet

Zestaw Zdrowie i Uroda

179,98 zł Zniżka 89,99 zł
269,97 zł

Zamiast 269,97 zł

Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 179,98 zł 0,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

WYJĄTKOWY ZESTAW DLA ZDROWIA I URODY

Ilość sztuk w zestawie: 3 opakowania

Ilość sztuk w opakowaniu: 80 szt

ODKRYJ PIĘKNO, KTÓRE JEST W KAŻDEJ Z NAS

Stworzyliśmy ten zestaw z myślą o holistycznym wsparciu zdrowia, dobrym samopoczuciu i urodzie.

Zestaw zawiera:

1x FRANK FRUITIES ZDROWE WŁOSY SKÓRA I PAZNOKCIE - pielęgnuje skórę i chroni włosy. Wzmacnia paznokcie na poziomie komórkowym. Wspiera kobiece cykle, zapewniając dobre samopoczucie. Korzystnie wpływa na metabolizm.

1x FRANK FRUITIES AKTYWNE ŻELAZO - zbilansowane dzienne spożycie żelaza oznacza brak błędnego koła w niedoborze żelaza, który jest sekretnym składnikiem urody. 

1x FRANK FRUITIES SIŁA PROBIOTYKU – wspomaga procesy trawienne, wzbogacony dobrymi bakteriami jelitowymi Bacillus Coagulans. Jabłka i banany są naturalnie bardzo bogate w błonnik mając działanie prebiotyczne. 

Stworzone z prawdziwych owoców. Każde opakowanie zawiera ponad 1kg owoców!

Bez dodatku cukru i konserwantów

Bez sztucznych wypełniaczy i barwników

Testowane w niezależnych laboratoriach 

Wegańskie, bez żelatyny

Bez plastiku

Sposób produkcji:

Frank Fruities powstają z prawdziwych owoców. Ponad 90% całkowitej zawartości opakowania! Przestrzeganie najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa i przetwarzania, pozwala nam zachować naturalny smak, przyjemną słodycz i delikatną miękkość owoców. Następnie wzbogacamy nasze owoce najlepszymi witaminami, składnikami odżywczymi i minerałami. 

Nie zawiera:

Drożdży, pszenicy, mleka, jaj, glutenu, soi, żelatyny, orzeszków ziemnych, skorupiaków, nabiału, sztucznych słodzików, sztucznych barwników, sztucznych aromatów, agawy, konserwantów i salicylanów.

Zasady dotyczące bezpieczeństwa:

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, chronić przed światłem. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej ważności na opakowaniu.

Brak recenzji użytkowników.